Koloběžky Kleť - ceník

Cena: 290,-Kč za osobu (zahrnuje kompletní dopravu minibusem odkudkoliv v Českém Krumlově na Kleť, ochranou helmu, mapu trasy). NOVINKA: ROMANTICKÝ ZÁPAD SLUNCE NAD KLETÍ. Odjezd od naší kanceláře ve 20:00 hod. Zapůjčení čelovky možné.

Cena: 190,-Kč za osobu (zahrnuje zapůjčení koloběžky, ochranou helmu, mapu trasy). Koloběžky vám v daný čas připravíme k vyzvednutí na vrcholu Kletě. 

Cena: 100,-Kč dítě do 12ti let (zahrnuje zapůjčení koloběžky, ochranou helmu, mapu trasy). Koloběžky vám v daný čas připravíme k vyzvednutí na vrcholu Kletě.

Cena: 300,-Kč za osobu (zahrnuje zapůjčení koloběžky na celý den + ochranou helmu). Koloběžky k vyzvednutí na adrese naší provozovny v Soukenické ulici čp. 33 v Českém Krumlově.

AKCE – SLEVY CENA (KČ)     
Pro dva rodiče s dětmi, za zapůjčení až 5ti koloběžek, včetně vývozu na Kleť!!! Cena zahrnuje kompletní vybavení.                                                                       990,-
Pro ubytované v KEMPU NOVÉ SPOLÍ při zapůjčení raftů, nebo lodí v naší půjčovněPři opětovném zapůjčení (např. v uplynulých letech)

- 10%

- 20%

- 10%

Slevy pro kolektivy, školní skupiny, firemní akce… kontaktujte nás pro finální rozpočet. až – 15%

Vrácení koloběžek probíhá v centru Českého Krumlova u naší kanceláře, u Grafitového dolu, nebo v kempu Nové Spolí.

Slevy pro kolektivy, školní skupiny, firemní akce... kontaktujte nás pro finální rozpočet.

Kontakt

www.kolobezky-cesky-krumlov.cz Soukenická 33
Český Krumlov
38101
+420773983678 expedicion@centrum.cz